Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Rok szkolny 2017/2018

KÓŁKO

TERMIN

PROWADZĄCY

Poniedziałek

Konsultacje z języka niemieckiego

7:10-7:50

J.Malcherek

Konsultacje z języka angielskiego

7:10-7:50

M. Wyrobek

Konsultacje z matematyki i chemii

7:45-8:45

I.Długaj-Skrzydeł

Zajęcia wspomagające rozwój dziecka

8:00-8:45

K.Muskietorz

Kółko polonistyczne

10:40-11:30

T.Nocoń

Zajęcia plastyczne w ramach świetlicy ,,A"

12:30-13:30

K.Kopacz, M.Baczewska

Zajęcia kulinarne

13:30

A.Falkowska

Zajęcia rozwijające z matematyki

13:50-14:35

K.Muskietorz

Zajęcia rozwijające

14:45-15:30

Ł.Cempura

SKS - piłka siatkowa dla gimnazjum

14:45-16:15

K.Guzik

Konsultacje z informatyki

14:45-15:30

Ł.Nowak

Konsultacje z matematyki

14:45-15:30

M.Mnich

Warsztaty instrumentalne

15:15-16:00

K.Wyciślik

Zajęcia językowe

15:30

P.Struzik

Wtorek

Konsultacje polonistyczne

7:10-7:50

B.Pytlarska

Kółko teatralne dla uczniów klas młodszych

7:10-7:55

M.Kozik

Warsztaty humanistyczne

8:00-8:45

B.Benson

Zajęcia wokalne

8:45-9:40

B.Łakomska

Zajęcia plastyczne w ramach świetlicy ,,B"

13:30-14:30

K.Kopacz

Zajęcia z biologii przygotowujące do egzaminu

13:30-14:30

K.Karcz

Konsultacje dla 7a i 3c

13:50-15:30

E.Lechus

Zajęcia przyrodnicze dla klas V

14:45-15:30

E. Zmarzły

Konsultacje językowe

14:30

M.Weres-Gręzicka

Zajęcia rozwijające

14:45-15:30

Ł.Cempura

Kółko historyczne

15:30-16:20

C.Widuch

Środa

Konsultacje

7:10-8:00

T.Nocoń

Kółko matematyczne dla gimnazjalistów

7:10-7:55

M.Mnich

Kółko rozwijające matematyczno-chemiczne

7:10-7:55

I.Długaj-Skrzydeł

Zajęcia wokalne

14:45-15:30

B.Łakomska

Kółko teatralne

14:45-15:30

B.Pytlarska

Konsultacje

14:45-15:30

B.Benson

Robotyka

14:45-15:30

Ł.Nowak

Klub Młodego Odkrywcy

(1 raz w m-cu)

15:30

A.Pilny

Czwartek

Kółko rozwijające z matematyki dla klas IV

7:10-7:55

M.Mnich

Konsultacje z matematyki

8:00-8:45

A.Pilny

Warsztaty humanistyczne

8:50-9:35

B.Benson

Warsztaty instrumentalne

11:50-12:35

K.Wyciślik

Zajęcia wspomagające rozwój dziecka 1b

11:50-12:35

M.Szukała

Zajęcia rozwijające 1a

11:50-12:35

Ż.Borowiak

Zajęcia taneczne dla kl. IV SP

12:55-13:40

K.Guzik

Kółko przyrodnicze

12:55-13:40

I.Jelonek

Kółko polonistyczne

12:55-13:30

B.Benson

Kółko matematyczne dla klas V

13:50-14:35

K.Tyc

Zajęcia wyrównawcze

14:40-15:30

B.Benson

Kółko chemiczne dla 3a

14:45-15:30

I.Długaj-Skrzydeł

Kółko geograficzno-biologiczne z konsultacjami

Konsultacje

7:10-7:55

15:30-16:00

E.Lechus

Piątek

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klas V

8:00-8:45

M. Wyrobek

Kółko historyczne

8:00-8:45

C.Widuch

Warsztaty instrumentalne

8:00-8:45

K.Wyciślik

Konsultacje językowe

10:45

M.Weres-Gręzicka

Kółko z języka niemieckiego

11:50-12:35

J. Malcherek

Konsultacje

13:50-14:35

D.Gospodarek

Zajęcia przyrodnicze dla klas VI

13:50-14:35

E. Zmarzły

Zajęcia językowe rozwijające

14:35

B.Pytlarska

Zajęcia rozwijające

12:55-14:35

A.Pilny

Mały ratownik (dla klas I-III)

12:55-13:40

A.Jarczyk

Zajęcia rozwijające

14:45-15:30

Ł.Cempura

SKS

15:30-16:30

Z.Długaj

 

 

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2017-2018

Integracja Paniówki

Kalendarz 2017

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi