Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

DLA UCZNIÓW KLAS 4-6

Rok szkolny 2016/2017

KÓŁKO

TERMIN

Dzień/ godzina

PROWADZĄCY

Poniedziałek

Zajęcia z matematyki kl.6

8:00- 8:45

A.Pilny

Konsultacje z matematyki

14:45-15:30

K.Tyc

Warsztaty instrumentalne

12:55-13:40

K.Wyciślik

Zajęcia logopedyczne

14:10-14:40

A.Serwatka

Wtorek

Konsultacje z matematyki

8:00- 8:45

K.Tyc

Konsultacje z j. niemieckiego

7:10-7:55

J.Malcherek

Koło przyrodnicze

8:00-8:45,

12:55-13:40

E.Zmarzły

Kółko matematyczne

14:45-15:30

A.Pilny

SKS Tenis stołowy

14:35-15:20

J.Prokop

Koło muzyczne z nauką gry na instrumentach szkolnych

14:45-15:30

K.Stawowy

Konsultacje z j. polskiego

13:50-14:35

T.Nocoń

Koło filatelistyczne/ koło matematyczne

13:50-14:35

K.Tyc

Środa

Kółko matematyczne

8:00- 8:45

A.Pilny

Koło przyrodnicze

13:50-14:35

E.Zmarzły

Kółko teatralne

14:45-15:30

T.Nocoń

Konsultacje z matematyki

13:40-14:35

K.Tyc

Konsultacje językowe

8:10-8:50

B.Pytlarska

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

13:50-14:35

M.Wyrobek

Czwartek

Koło historyczne

8:00- 8:45

Ł. Cempura

Konsultacje językowe

12:35

B.Pytlarska

Warsztaty instrumentalne

8:00- 8:45

K.Wyciślik

Kółko biblijne

8:55-9:40

K.Wyciślik

Piątek

Konsultacje z matematyki

12:55-13:40

A.Pilny

Konsultacje z przyrody

7:15-8:00

I.Jelonek

SKS

14:40-15:25

Z.Długaj

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

DLA UCZNIÓW KLAS 1-3

Rok szkolny 2016/2017

KÓŁKO

TERMIN

Dzień/ godzina

PROWADZĄCY

Poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze 3a

12:55-13:40

E.Sitko

Zajęcia rozwijające z matematyki 3c

13:50-14:35

K.Szczepaniak

Wtorek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

12:50-13:40

K.Konopka

Środa

Kółko teatralne

7:10-8:00

M. Kozik

Czwartek

Kółko plastyczne

14:00-14:45

K.Konopka

Zajęcia wyrównawcze

8:00-8:45

M.Lempa

Koło rozwijające zdolności wokalno-teatralne

8:00-8:45

M.Lempa

Zajęcia wyrównawcze 3c

13:50-14:35

K.Szczepaniak

Piątek

Zajęcia plastyczne

8:50-9:40

A.Musioł- Sobota

Ortograffiti z Bratkiem

10:45-11:30

E.Sitko

 

 

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH - GIMNAZJUM

Rok szkolny 2016/2017

KÓŁKO

TERMIN

PROWADZĄCY

Poniedziałek

Zajęcia językowe rozwijające

14:45-15:30

A.Kaniewska

Zajęcia fizyczne rozwijające

13:50-14:35

A.Pilny

Koło historyczne

15:30-16:25

C.Widuch

Konsultacje z języka polskiego

13:50-14:35

T.Nocoń

Konsultacje z geografii

12:55-13:40

E.Lechus

Wtorek

Konsultacje geograficzne

8:00-8:45

E.Lechus

Zajęcia chemiczne rozwijające

8:00-8:45

I.Długaj-Skrzydeł

Konsultacje z j. angielskiego

15:40-16:25

A.Kaniewska

Koło Miłośników Biblioteki

12:55-13:40

J.Szołtysek

Konsultacje z matematyki

7:10-7:55

M.Mnich

Koło muzyczne rozwijające zainteresowania muzyczne

15:45-16:30

K.Stawowy

Robotyka

14:35-15:35

Ł.Nowak

SKS

15:40-17:10

A.Krzyżaniak

Środa

Przygotowanie do egzaminu z geografii

14:35-16:15

E.Lechus


   

Koło biologiczne

8:00-9:40,

14:45-15:30

K.Karcz

Konsultacje z matematyki

 

Kółko matematyczne

 

Konsultacje mat./chem.

13:50-14:35

 

13:50-14:35

 

7:10-7:55

M.Mnich

 

I. Długaj - Skrzydeł

 

I. Długaj - Skrzydeł

 

Zajęcia pożarnicze

16:00-17:30

Z.Długaj

SKS

14:45-16:15

K.Guzik

Czwartek

Koło chemiczne rozwijające

7:10-7:55

I.Długaj-Skrzydeł

Kółko geograficzne

(należy umówić się wcześniej)

8:00-9:40

E.Lechus

Zajęcia matematyczne rozwijające

15:45-16:30

I.Długaj-Skrzydeł

Koło matematyczne

Kółko historyczne

7:10-8:00

13:50-14:35

M.Mnich

C.Widuch

Piątek

Konsultacje z fizyki

13:50-14:35

A.Pilny

Robotyka

7:45- 8:45

Ł.Nowak

Konsultacje z geografii z projektem

13:50-14:35

E.Lechus

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2017-2018

Integracja Paniówki

Kalendarz 2017

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi