Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarium imprez szkoły podstawowej w roku szkolnym 2017/2018

 

Termin

Zadanie

Odpowiedzialny

WRZESIEŃ

13.09.2017

Zebrania z rodzicami

Wychowawcy

15.09.2017

Międzynarodowy Dzień Kropki

B. Benson

15.09.2017

Sprzątanie Świata

E. Lechus, K. Karcz

18.09.2017

Sprzątanie świata – konkurs na postać / budowlę ze śmieci

I. Jelonek, K. Karcz, A. Serwatka

19.09.2017

Prezentacja kandydatów do Samorządu Uczniowskiego

Opiekunowie SU

20.09.2017

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Opiekunowie SU

29.09.2017

Dzień Chłopca

Opiekunowie SU

PAŹDZIERNIK

12.10.2017

Pasowanie na ucznia klasy I

A.Jarczyk, Ż. Borowiak, M. Szukała, K. Szczepaniak, E. Zmarzły

14.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd, B. Pytlarska

18.10.2017

Indywidualne konsultacje z rodzicami

Wychowawcy

19.10.2017

Święto pieczonego ziemniaka

Klasy 1-3 - M. Baczewska

10.2017

Pasowanie na czytelnika

Bibliotekarze

10.2017

Święto biblioteki szkolnej

J. Szołtysek

10.2017

Upamiętnienie wyboru kard. Wojtyły na papieża

J. Szołtysek

26.10.2017

Konkurs na orientację w terenie dla klas Va i Vb

I. Jelonek, E.Zmarzły

27.10.2017

Dzień św. Marcina

J. Malcherek, M. Weres-Gręzicka, P. Struzik

LISTOPAD

11.2017

Wieczór gier planszowych

Opiekunowie SU

11.2017

Akademia z Okazji Odzyskania Niepodległości

C. Widuch

11.11.2017

Bieg Niepodległości

J. Prokop

15.11.2017

Ogólne zebranie z rodzicami

Wychowawcy

11.2017

Konkursy literacko-baśniowe

Ł. Cempura

11.2017

Dzień Integracji dla klas I-III

M. Kozik

11.2017

Andrzejki

Klasy I-III – M. Baczewska, M. Boryna

11.2017

Turniej piłki siatkowej

K. Guzik, A. Krzyżaniak-Hubczak

GRUDZIEŃ

06.12.2017

Mikołajki

Klasa II – M.Baczewska

13.12.2017

Indywidualne konsultacje z rodzicami

Wychowawcy

12.2017

Dzień Integracji

Zespół Integracyjny

12.2017

Szlachetna Paczka

A.Pilny, Szkolne Koło Wolontariatu

12.2017

Kiermasz bożonarodzeniowy

A.Falkowska, B. Swoboda

12.2017

Koncert kolęd obcojęzycznych

Językowcy

12.2017

Jasełka

Klasy III – M. Kozik, M. Boryna, D. Gospodarek

12.2017

Wigilia szkolna

Wszyscy nauczyciele

STYCZEŃ

01.2018

Bal karnawałowy

Samorząd

23.01.2017

Dzień Seniora

I.Jelonek, A. Pilny, A. Serwatka

24.01.2017

Ogólne zebrania z rodzicami

Wychowawcy

LUTY

02.2018

Dzień Babci i Dziadka

Wychowawcy klas I-III

02.2018

Bal karnawałowy z wodzirejem

Wychowawcy klas I-III, M. Baczewska

02.2018

Dzień Bezpiecznego Internetu (klasy I-III)

M. Baczewska

MARZEC

03.2018

Szkolny etap konkursu Mistrz Logicznego Myślenia

M. Mnich, I. Długaj

07.03.2018

Ogólne zebrania z rodzicami

Wychowawcy

08.03.2018

Dzień Kobiet

Opiekunowie SU, A. Serwatka, I. Jelonek

21.03.2018

Pierwszy dzień wiosny – dzień zamiany ról

Opiekunowie SU, I. Jelonek

21.03.2018

Wiosenny korowód klas I-III

Wychowawcy I-III

03.2018

Konkurs wiosenny

E.Zmarzły

03.2018

Kiermasz wielkanocny

A.Falkowska, świetlica

03.2018

VI Gminny Konkurs Historyczny

Ł. Cempura

03.2018

Dni Języków Obcych

M. Weres, A. Kaniewska, językowcy

03.2018

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I-III

M. Boryna, M. Baczewska

03.2018

Dzień Otwarty – Targi Edukacyjne

M. Weres, B. Swoboda

03.2018

Międzynarodowy Dzień Tańca

B. Benson

03.2018

Dzień Poezji

B. Benson

KWIECIEŃ

03.2018

Pokaz talentów

Opiekunowie SU, A. Serwatka

11.04.2018

Indywidualne konsultacje. W klasach III G- Procedury przeprowadzania egzaminu zewnętrznego w gimnazjum.

Wychowawcy

20.04.2018

Światowy Dzień Ziemi

E. Zmarzły

04.2018

Gminny Konkurs Mistrza Mowy

B. Benson, poloniści

18.04.2018

Egzamin gimnazjalny cz. humanistyczna

 

19.04.2018

Egzamin gimnazjalny cz.matematyczno-przyrodnicza

 

20.04.2018

Egzamin gimnazjalny cz. językowa

 

23.04.2018

Światowy Dzień Książki

Opiekunowie SU, B. Benson, poloniści

24.04.2018

III Gminny Konkurs Wiedzy o Polsce

E. Zmarzły

MAJ

02.05.2018

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

04.05.2018

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

03.05.2018

Akademia z okazji Święta Konstytucji

Ł. Cempura

19.05.2018

Dzień Dobrych Uczynków

Opiekunowie SU, A. Serwatka

05.2018

Gminny etap konkursu Mistrz Logicznego Myślenia

I.Długaj, M. Mnich

05.2018

Dzień Patrona

T.Nocoń   i katecheci

16.05.2018

Ogólne zebrania z rodzicami.

Wychowawcy

05.2018

Spotkania rodzinne z okazji Dnia Mamy i Taty

Wychowawcy klas I-III

CZERWIEC

01.06.2018

Dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

06.2018

Festyn Rodzinny

 

06.2018

Noc w szkole

Opiekunowie SU

06.2018

Gminny Konkurs Ortograficzny

T. Nocoń, B. Pytlarska

18.06.2018

Gminny Turniej Piłki Nożnej

J. Prokop

06.2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

M.Mnich, A.Kaniewska, M.Weres-Gręzicka, A.Dąbek

+ Beata Łakomska – oprawa muzyczna szkolnych uroczystości, kiermasz wyrobów uczniów uczestniczących w zajęciach plastycznych (przy okazji kiermaszów szkolnych)

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2017-2018

Integracja Paniówki

Kalendarz 2017

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi