Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów Szkoła Podstawowa

Rok Szkolny 2016/2017

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny- Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu.

Etap rejonowy- Krzysztof Maniurka, Weronika Szejnoga

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego

Etap rejonowy- Krzysztof Maniurka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

2 miejsce i wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny- „Mój przyjaciel miś”

3 miejsce i awans do etapu rejonowego

Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce Zuzanna Szolc, Mateusz Hudzikowski, Wiktoria Cieszewska

XIII Ogólnopolski Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice

2 miejsce Chłopcy

Gminny Turniej Piłki Nożnej na nawierzchni tartanowej szkół podstawowych

1 miejsce chłopcy

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

1 miejsce Hanna Brzoska

Gminny Konkurs Recytatorski

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum -

Rok Szkolny 2015/2016

Laureat Aneta Konieczny

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

II etap- Aneta Konieczny

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

3 miejsce

 

Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

1 miejsce

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

4 miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

3 miejsce

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

2 miejsce

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

3 miejsce 

Wojewódzki konkurs - Skąd ten swąd?

Konkurs na stronę internetową.

 

 

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum -

Rok Szkolny 2015/2016

Szymon Piontek- Laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka angielskiego

II miejsce chłopców i III dziewcząt

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

II miejsce chłopców i III dziewcząt

Gminny Turniej Koszykówki

Maciej Krawczyński- I miejsce w kategorii klas I

Ogólnopolski Konkurs Olimpus

Szymon Piontek- III miejsce

Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Gliwicach

I,II i III miejsce

Gminne Zawody Pływackie

Maciej Domin, Wiktor Furs, Jakub Karcz- I miejsce za „Moment obrotowy przy zatrzymanym wale turbiny”

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

Maciej Domin, Wiktor Furs, Jakub Karcz -V miejsce w klasyfikacji generalnej

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

Jakub Karcz- Laureat

Olimpiada Przedmiotowa z fizyki Olimpus

Maciej Krawczyński- Laureat

Ukraińsko-Polski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Szymon Piontek- II miejsce

IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Europejskiej pod hasłem: „Śpiewać każdy może….”

Marcin Wilk- Wyróżnienie

Konkurs „SPOTKANIE Z SAKURĄ – CO TY WIESZ O JAPONII?”

Maciej Krawczyński- Finalista

Ogólnopolski Konkurs Pangea

Julia Kampa- Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

Rafał Wyrobek- II miejsce

Gminny etap „Mistrz Logicznego Myślenia”

Marek Cieluch- Wyróżnienie

Gminny Konkurs Gwarowy

Mikołaj Lewandowski, Piotr Laska, Jan Gorszanów, Marcin Wilk- Finaliści

IX Międzynarodowy Konkurs Informatyczny

 

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej -

Rok Szkolny 2015/2016

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt

Gminny Turniej Piłki Nożnej

Maja Bogacz- Wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Gliwicach

I, II miejsce, wyróżnienie

Regionalny Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki”

I i II miejsce

Gminny Konkurs Recytatorski

I i III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsze miejsca w Polsce”

III miejsce oraz 2 wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Poetycki „ Jan Paweł II – Twórca Światowych Dni Młodzieży”

Matylda Klasik- III miejsce

III Otwarte Mistrzostwa Świata Kong Sao

I, II, III miejsca

Gminne Zawody Pływackie

Krzysztof Maniurka, Mateusz Mryka- Finaliści

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny

Magdalena Hudzikowska- II miejsce

XXI Wojewódzki Festiwal Pieśni Obcojęzycznej w Knurowie

Hanna Benson- Wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny na projekt znaczka pocztowego „Walka Ślązaków o Polskość”

13- I miejsce ; 8-II miejsce; 8- III miejsce; Sztafety- 2 razy II miejsce

Gminne Zawody Pływackie

I miejsce

Gminny Konkurs Ortograficzny klas 1-3

I miejsce

Gminny Konkurs „Asy w młodszej klasy”

II miejsce

Gminny Konkurs „Mistrz Matematyki”

Wyróżnienie (7 miejsce w powiecie, 19 w województwie)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Krzysztof Maniurka- III miejsce

Finał 54 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego w Krzeszowie

5 wyróżnień:   IIa, IIIa i IIIb

Konkurs Matematyczny „Kangurek”

I miejsce w kategorii rocznik 2009

Gminny Konkurs Recytatorski 1-3

I miejsce

Gminny Konkurs Przyrodniczy Wiedzy o Polsce

Robert Wyrobek- III miejsce

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

 

 

Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

III miejsce

w kategorii solistów uczniów gimnazjum w III Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Gliwicach

I i II miejsce

w kategorii dziewcząt oraz w kategorii chłopców w Gminnych

Zawodach Siatkówki w Paniówkach

III miejsce

Śląska Liga Orlików o Puchar Marszałka Województwa

Śląskiego w kategorii szkół gimnazjalnych w Sośnicowicach

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

I miejsce

w kategorii solistów szkół podstawowych w III Powiatowo-Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Gliwicach

I miejsce

Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii

szkół podstawowych w Chudowie

Wyróżnienie

Gminny Konkurs Recytatorski w Przyszowicach

 

III etap Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego z Matematyki

Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

II miejsce

I edycja Powiatowego Konkursu Biologiczno-Językowego „Biologiczna Językiada”

wyróżnienie

VIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Motyw miłości w piosence obcojęzycznej”

III miejsce

Wojewódzki Festiwal Piosenki „Pieśni Bardów”

III miejsce

Powiatowy Konkurs Piosenki „Moja ulubiona kolęda”

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

II miejsce

Regionalny Etap V Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II w kategorii klas I-III

Wyróżnienie

XVI Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży w kategorii wiekowej od 5 do 12 lat

II miejsce

Konkurs Piosenki Regionalnej „Karolinka 2013”

Osiągnięcia Przedszkola

Wyróżnienie

Konkurs Piosenki Regionalnej „Karolinka 2013”

Rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

2x wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”

Tytuł Taona

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

4x wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Laureat

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Olimpus”

I miejsce

XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Złamane Pióro”

Finalista

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na codzień”

I miejsce

Mistrzostwa Gliwic Aerobiku

III miejsce

Dyktando dla gimnazjalistów organizowane przez Posła Jana Kaźmierczaka

I miejsce

Wojewódzki Konkurs Multimedialny „Konstanty Wolny 1877-1940” organizowany przez Śląskiego Kuratora Oświaty

I miejsce, II miejsce

Etap rejonowy i etap regionalny XXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

5 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

II miejsce

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny

III miejsce

Konkurs na wiersz w Rodzinie Szkół im. Jana Pawła II województwa Śląskiego

III miejsce

Międzygimnazjalne Rozgrywki Informatyczne

Osiągnięcia Przedszkola

III miejsce

Kuratoryjny Konkurs Regionalny „ Proszę Was pozostańcie wierni temu dziedzictwu!”

Wyróżnienie dla ZSP Paniówki- „Zasłużony dla Gminy Gierałtowice 2012”

Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

III miejsce

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Olimpus” dla uczniów klas I gimnazjum

Laureat

Zajęcie 7 miejsca w Ogólnopolskim Konkurs Matematyczny „Olimpus” dla uczniów klas III gimnazjum

II miejsce

Etap rejonowy XI Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs na plakat XIX Tygodnia Ziemi organizowany przez Muzeum Górnictwa w Zabrzu

Laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Finalista x 2

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego i chemii

II miejsce

Rejonowy etap Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce

XI Konkurs Gawędziarski w Gwarze Śląskiej „Jo Wom Godom” w Zabrzu

III miejsce

Powiatowy Konkurs „Pracuj bezpiecznie”

I miejsce

Powiatowy Konkurs Informatyczny

III miejsce

Powiatowy Konkurs „Od Einsteina do Newtona”

II miejsce

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Karuzela u Schweinera”

I miejsce

Powiatowy Konkurs „Bliskie spotkania”

Tytuł Taona

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

II miejsce

Konkurs plastyczny „Moja wieś w Europie” dla uczniów szkół podstawowych z województwa śląskiego

I miejsce

XI Konkurs Gawędziarski w Gwarze Śląskiej „Jo Wom Godom” w Zabrzu

I, II i III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek”

Osiągnięcia Przedszkola

Wyróżnienie

Konkurs plastyczny EFS Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach dla przedszkolaków „Historia pewnego pluszaka”

Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

miejsca: I, 2xII

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w wyciskaniu leżąc w kategorii wagowej 56 kg

miejsce I

VI Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów do lat 18 w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii wagowej 56 kg

II miejsce

Etap rejonowy Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK

I miejsce

Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej

III miejsce

IX Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Poezja czasów wojny i okupacji”

I miejsce x2, II miejsce

Wojewódzki etap zawodów sportowych „Najbardziej rozbiegana miejscowość”

II miejsce

Gimnazjalne Rozgrywki Informatyczne

I i II miejsce

Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc juniorów i juniorek

I miejsce

XV Przegląd Recytatorski „Bliskie spotkania 2011”

III miejsce

IX Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Poezja czasów wojny i okupacji”

II miejsce

XIII Konkurs Gwary Śląskiej dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

II miejsce

XVI Konkurs Wiedzy Biblijnej

III miejsce

„Transport w życie człowieka” konkurs plastyczny zorganizowany przez Krajową Wystawę Filatelistyczną i Konferencję Naukową

III miejsce x2

X Konkurs Gawędziarski „Jo Wom Godom”

II miejsce

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

Miejsca IIx2, IIIx3

Wojewódzki etap zawodów sportowych „Najbardziej rozbiegana miejscowość”

III miejsce

XV Przegląd Recytatorski „Bliskie spotkania 2011”

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”

Osiągnięcia Przedszkola

III miejsce

Regionalny Polsko-Czeski Przegląd Piosenki Regionalnej „Śląskie Śpiewanie 2011 im. Adolfa Dygacza” w Koszęcinie

Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

I miejsce

VII Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Juniorów do lat 16 w wyciskaniu sztangi leżąc

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu Ziemskiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

II miejsce

Etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

II miejsce w województwie

Krąg- Ogólnopolski Konkurs Historyczny

Laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Finalista

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Finalista

IX Wojewódzki Konkurs Biblijny

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”

Finaliści

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Przygoda z Matematyką”

Wyróżnienia x8

Wojewódzki Konkurs Piosenki Młodzieżowej

Styczeń 2010

Uzyskanie przez szkołę Certyfikatu Jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”

I miejsce

Międzygimnazjalny Konkurs wiedzy o życiu i pontyfikacie papieża Jana Pawła II

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej

I

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny

II

Wojewódzki Konkurs Biblijny

Grand Prix

I

Grand Prix Konkursu na projekt znaczka pocztowego w Chorzowie (2 osoby)

II

VI

I,II,III

VIII Cykl Biegowy „Ruda Śląska i Gmina Gierałtowice+ Bieganie = Zdrowe Społeczeństwo”

V Ogólnopolski Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice

200m chłopcy

500 m dziewczęta

500m chłopcy

III

III

I,II,III

Bieg Uliczny Halemba

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

III,VI

III, IV, V

I, II, III

Bieg Przełajowy Nowy Bytom

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

I

II, III, V

I, II, III

Bieg Uliczny Kochłowice

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

III

III, V, VI

I

Finał VIII Cyklu Biegowego

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

II, V

III, IV, V, VI

I, II

Klasyfikacja Generalna VIII Cyklu Biegowego

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

I miejsce

Klasyfikacja szkół SP Paniówki

III

I, IV, V

I, V, VI

IX Cykl Biegowy „Ruda Śląska i Gmina Gierałtowice+ Bieganie = Zdrowe Społeczeństwo”

Bieg Przełajowy „Memoriał Jana Koniecznego”

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

V

III

III

II

Bieg Pamięci Ofiar Katastrofy Lotniczej pod Smoleńskiem

500m dziewczęta

500m chłopcy

1000m dziewczęta

1000m chłopcy

I

III

I, V

Bieg Uliczny Godula

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

II

II

I

Bieg uliczny Bielszowice

200m chłopcy

500m dziewczęta

500m chłopcy

Rok szkolny 2008/2009

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

Hanna Mijacz

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

Helena Musioł

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

II miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa w Biegach Przełajowych na dystansie 3000m

II miejsce

Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych 3000m młodzików

I miejsce

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Młodzieży Gimnazjalnej Powiatu Gliwickiego Sośnicowice 2009

III miejsce

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

II miejsce

Powiatowe Halowe Zawody Sportowo- Pożarnicze w grupie chłopców

III miejsce

Powiatowe Halowe Zawody Sportowo- Pożarnicze w grupie dziewcząt

II miejsce

Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Gliwickiego

II miejsce

XIII Konkurs Gwary Śląskiej „Jo Wom Godom”

II miejsce

VII Jesienne Wojewódzkie Biegi Przełajowe

III miejsce

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Gliwickiego dla grupy chłopców

II miejsce

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Gliwickiego dla grupy dziewcząt

Rok szkolny 2007/2008

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

2xI miejsce

Zawody Sportowo –Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Gierałtowice

III miejsce

Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Młodzieży Gimnazjalnej Powiatu Gliwickiego Sośnicowice 2008

III miejsce

Powiatowe Zawody Koszykówki Chłopców

III miejsce

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego w piłce Siatkowej Dziewcząt

Lucyna Nocoń

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Tomasz Nocoń

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Karolina Słaboń

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

I miejsce i III

Gimnazjalny Konkurs Matematyczny

I miejsce

Konkurs Recytatorski w ramach Polonistycznej Ligi Gimnazjalnej

II miejsce

V Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce

Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów

II i IIIx2

Konkurs Gwary Śląskiej

Rok szkolny 2006/2007

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

II miejsce

Piłka Siatkowa Plażowa Chłopców- Gimnazjada

Rok szkolny 2005/2006

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

I miejsce

Powiatowy Konkurs „Pamiętaj, pracuj bezpiecznie”

II miejsce

V Wojewódzki Konkurs Biblijny

I miejsce

„Unia Europejska a prawa dziecka” Ogólnopolski Konkurs Komisji Europejskiej- Zwycięstwo polskiej edycji konkursu

Rok szkolny 2003/2004

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

II miejsce

Indywidualne Mistrzostwa Śląska Szkół Gimnazjalnych – Chłopców klas II w tenisie stołowym

Rok szkolny 2002/2003

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum

I miejsce

Międzygimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce

Międzygimnazjalny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt

II miejsce

Wojewódzkie Biegi Przełajowe

II miejsce

Międzygimnazjalne Zawody Piłki Nożnej Dziewcząt

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2017-2018

Integracja Paniówki

Kalendarz 2017

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi