Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 5 grudnia odbyły się Mistrzostwa Gminy Gierałtowice w pływaniu. Jak co roku nasi uczniowie odnotowali udane wyścigi wśród najmłodszych roczników jak i tych trochę starszych, bardziej doświadczonych. Poniżej prezentujemy naszych medalistów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

DZIEWCZĘTA 2010

Styl Grzbietowy:

Elżbieta Cnota - srebrny medal

Lena Bachorska - brązowy medal

CHŁOPCY 2010

Styl Grzbietowy:

Piotr Matula – srebrny medal

DZIEWCZĘTA 2009

Styl grzbietowy:

Magdalena Bartoszek – złoty medal

Maja Cajza – srebrny medal

Styl dowolny:

Maja Cajza – złoty medal

Magdalena Bartoszek – srebrny medal

CHŁOPCY 2009

Styl grzbietowy:

Macha Bartłomiej – złoty medal

Styl dowolny:

Macha Bartłomiej – złoty Medal

DZIEWCZĘTA 2008

Styl dowolny:

Emilia Spyra – srebrny medal

Styl klasyczny:

Emilia Spyra – złoty medal

DZIEWCZĘTA 2007

Styl grzbietowy:

Zuzanna Szolc – złoty medal

Styl dowolny:

Zuzanna Szolc – złoty medal

Styl klasyczny:

Magdalena Hudzikowska – brązowy medal

CHŁOPCY 2007

Styl grzbietowy:

Filip Magiela – brązowy medal

Styl dowolny:

Tymon Kuzaj-Mańko – brązowy medal

Styl klasyczny:

Tymon Kuzaj-Mańko – brązowy medal

DZIEWCZĘTA 2006

Styl dowolny:

Maria Brosz – srebrny medal

Styl klasyczny:

Paulina Sobota – srebrny medal

CHŁOPCY 2006

Styl grzbietowy:
Szymon Swaczyna – brązowy medal
Styl dowolny:
Andrzej Kowalik – brązowy medal
Styl klasyczny:
Tomasz Matula – złoty medal
Kordian Kuś – brązowy medal

DZIEWCZĘTA 2005

Styl grzbietowy:
Jagoda Gorszanów – złoty medal
Styl dowolny:
Jagoda Gorszanów – złoty medal
Styl klasyczny:
Nicola Malcherek – brązowy medal

CHŁOPCY 2005

Styl klasyczny:
Krzysztof Majowski – srebrny medal
Gierczak Hubert – brązowy medal

DZIEWCZĘTA 2004

Styl grzbietowy:
Emilia Browarska – złoty medal
Styl dowolny:
Emilia Browarska – srebrny medal

 

CHŁOPCY 2004

Styl grzbietowy:
Maciej Browarski – złoty medal
Oliver Wawoczny – srebrny medal
Styl dowolny:
Maciej Browarski – złoty medal

DZIEWCZĘTA 2003

Styl dowolny:
Magdalena Swaczyna – złoty medal
Styl klasyczny:
Magdalena Swaczyna – złoty medal

CHŁOPCY 2003

Styl grzbietowy:
Dariusz Bartnik – złoty medal
Robert Wyrobek – srebrny medal
Styl dowolny:
Dariusz Bartnik – złoty medal
Robert Wyrobek – srebrny medal
Mateusz Kuś – brązowy medal

SZTAFETA PŁYWACKA 8X50 METRÓW :
II MIEJSCE SZKOŁA PODSTAWOWA W PANIÓWKACH

Skład sztafety:

  1. Emilia Browarska
  2. Jagoda Gorszanów
  3. Zuzanna Szolc
  4. Maria Brosz
  5. Maciej Browarski
  6. Oliver Wawoczny
  7. Dawid Cieśla
  8. Andrzej Kowalik

 

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów :)

Podręczniki 2018-2019

Rekrutacja 2018-2019

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła