Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

MISTRZOSTWA GMINY GIERAŁTOWICE W PŁYWANIU DZIECI I MŁODZIEŻY pod patronatem Wójta Gminy Gierałtowice Joachima Bargiel

Mistrzostwa odbyły się 15 maja dla wszystkich uczniów (roczniki 2009 – 2001) Gminy Gierałtowice
Każdy zawodnik miał prawo startu w 2 konkurencjach indywidualnych i 1 raz w sztafecie.
Łącznie uczniowie naszej szkoły wywalczyli 52 medale (24 – szkoła podstawowa i 28 – gimnazjum)
Poniżej przedstawiamy najwyższe osiągnięcia uczniów naszej szkoły:
ROCZNIK 2009
Bartoszek Magdalena - I miejsce (styl grzbietowy)
Macha Bartłomiej - I miejsce (styl grzbietowy)
Kuzaj-Mańko Nikodem - III miejsce (styl grzbietowy)

ROCZNIK 2008
Spyra Emilia - I miejsce (styl grzbietowy)
Spyra Emilia - I miejsce (styl dowolny)

ROCZNIK 2007
Szolc Zuzanna - I miejsce (styl grzbietowy)
Szolc Zuzanna - I miejsce (styl dowolny)
Magiela Filip - I miejsce (styl grzbietowy)
Magiela Filip - II miejsce (styl dowolny)
Burak Jakub - III miejsce (styl grzbietowy)
Hudzikowska Magdalena - II miejsce (styl klasyczny)
Kuzaj-Mańko Tymon - III miejsce (styl klasyczny)

ROCZNIK 2006
Brosz Maria - II miejsce (styl dowolny)
Sobota Paulina - II miejsce (styl klasyczny)
Szymon Karolina - III miejsce (styl grzbietowy)

ROCZNIK 2005
Włodarczyk Agata - II miejsce (styl grzbietowy)
Gorszanów Jagoda - II miejsce (styl dowolny)
Gorszanów Jagoda - II miejsce (styl klasyczny)

ROCZNIK 2004
Browarska Emilia - I miejsce (styl grzbietowy)
Browarska Emilia - III miejsce (styl dowolny)
Browarski Maciej - II miejsce (styl grzbietowy)
Browarski Maciej - II miejsce (styl dowolny)
Jachnik Sandra - III miejsce (styl klasyczny)

SZTAFETA 8x50m SZKOŁA PODSTAWOWA – II miejsce
Skład: Gorszanów Jagoda, Browarska Emilia, Szolc Zuzanna, Hudzikowska Magdalena, Browarski Maciej, Cieśla Dawid, Wawoczny Oliver, Swaczyna Szymon

Wyróżnienie otrzymała Barbara Tajstra, której dziękujemy za udział w zawodach

ROCZNIK 2003
Bartnik Dariusz - I miejsce (styl grzbietowy)
Bartnik Dariusz - I miejsce (styl dowolny)
Wrobek Robert - II miejsce (styl grzbietowy)
Wrobek Robert - I miejsce (styl klasyczny)
Hudzikowski Mateusz - III miejsce (styl grzbietowy)
Hudzikowski Mateusz - II miejsce (styl klasyczny)
Kobier Julia- II miejsce (styl grzbietowy)
Kobier Julia- II miejsce (styl Klasyczny)
Jezusek Natalia - III miejsce (styl klasyczny)
Kuś Mateusz - III miejsce (styl klasyczny)
Kuś Mateusz - II miejsce (styl dowolny)
Swaczyna Magdalena - I miejsce (styl klasyczny)
Swaczyna Magdalena - I miejsce (styl dowolny)

ROCZNIK 2002
Prokop Bartosz - I miejsce (styl grzbietowy)
Prokop Bartosz - II miejsce (styl dowolny)
Kurek Paweł - III miejsce (styl grzbietowy)
Kurek Paweł - II miejsce (styl klasyczny)
Kurek Dawid - III miejsce (styl klasyczny)
Benson Barbara - I miejsce (styl dowolny)
Benson Barbara - II miejsce (styl klasyczny)
Waluga Magdalena - III miejsce (styl klasyczny)
Jachnik Sandra - III miejsce (styl klasyczny)

ROCZNIK 2001
Galański Karol - II miejsce (styl grzbietowy)
Galański Karol - II miejsce (styl klasyczny)
Przytuła Eryk - III miejsce (styl grzbietowy)
Jachnik Krystian - III miejsce (styl klasyczny)
Ciomperlik Julia - III miejsce (styl klasyczny)

SZTAFETA 8x50m GIMNAZJUM – I miejsce
Skład: Wyrobek Robert, Hudzikowski Mateusz, Bartnik Dariusz, Prokop Bartosz, Benson Barbara, Swaczyna Magdalena, Kot Karolina, Kocur Paulina

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym zawodnikom dziękujemy za waleczność i zaangażowanie.

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2017-2018

Integracja Paniówki

Kalendarz 2017

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi