Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

"Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć"

Jan Paweł II

PROJEKT EDUKACYJNY „Mali – uczniowie idą do szkoły”

Przed świętami wielkanocnymi zakończyliśmy akcję „Mali – uczniowie idą do szkoły”. Był to projekt edukacyjny Unicef, którego celem było zapoznanie dzieci z tematem dostępu do edukacji na świecie, w tym szczególnej sytuacji dzieci w Mali oraz kształtowanie wśród młodych ludzi postawy zaangażowania społecznego. W ramach akcji uczniowie Szkoły Podstawowej wykonywali książki, które zostały zaprezentowane i sprzedane na kiermaszu książki. Dzięki ofiarność kupujących zebraliśmy 580 złotych. Zebrane pieniądze zostały przekazane na konto Unicef, na edukację dzieci w Mali.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję. Na szczególne wyróżnienie zasługują książki przygotowane przez Agatę Włodarczyk, Annę Bartoszek, Hannę Benson, Oliwię Musioł, Roberta Dymarza i Marię Kozik. Gratulujemy!

A. Serwatka

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła