Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

27 .04. 2015 czyli w rocznicę kanonizacji Jana Pawła II uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach świętowali 10 – lecie wyboru Ojca Świętego na Patrona szkoły podstawowej oraz wspominali ubiegłoroczne przyjęcie Ojca Świętego na patrona gimnazjum.

Ten dzień rozpoczął się Mszą Świętą, którą celebrował proboszcz parafii Józef Świerczek. Następnie w uroczystym   przemarszu wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbyła się akademia. Chcąc Być bliżej swojego patrona, uczniowie przygotowali program artystyczny , w którym słowem, tańcem i śpiewem wspominali osobę Jana Pawła II, ofiarując mu to, co najcenniejsze - swoje talenty, umiejętności i zainteresowania. Wyjątkowo i różnorodnie wybrzmiała ulubiona pieśń Ojca Świętego „Barka”, której towarzyszyły scenki teatralne       i pokazy taneczne. W programie umieszczono również fragmenty wypowiedzi samego Ojca Świętego, skierowane do najmłodszych i nieco starszych słuchaczy. To było bardzo wyjątkowe spotkanie, które zaszczycili swoją obecnością liczni goście, w tym m.in. Pani Poseł na Sejm Krystyna Szumilas, Wójt Gminy Gierałtowice Joachim Bargiel, Radni Sołectwa Paniówki na czele z Przewodniczącym Józefem Buchczyk oraz wielu innych.

Jest nadzieja, że wrażenia i przeżycia , które stały się udziałem wszystkich uczestników tego święta, pozostaną w ich pamięci.

(kliknij na zdjęcie aby przejśc do galerii)


 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła