Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

„Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.”

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

       Wchodząc do mieszkania Pani Marii wraz z paczkami w rękach, usłyszeliśmy tylko: "Siadajcie, zrobię wam czegoś do picia", spojrzeliśmy wszyscy na siebie, a było nas aż 4 osoby, dlatego, że paczek było mnóstwo! Z uśmiechem na twarzy zapowiedziałam: "To dopiero pierwsza tura paczek, zaraz przyniesiemy resztę". Pani Maria z niedowierzaniem zapytała "Jak to, to jest tego więcej?". Czym prędzej pobiegliśmy po drugą część, po czym usłyszeliśmy "A czy to na pewno wszystko jest tutaj? Może pomyliliście rodziny?" Zapewniłam jednak, że wszystko, co wnosimy, na pewno jest prezentem dla tej rodziny. W jej oczach pojawiły się łzy, ciągle przytulała małą Anię, mówiąc do niej: "Patrz, to wszystko dla nas!" Zaczęło się nieśmiałe rozpakowywanie prezentów... Kiedy Pani Maria trafiła na pudło z ubraniami, powiedziała: "Ania! Teraz będziesz mieć w czym chodzić do przedszkola!", "Żywność starczy chyba na 3 lata", "To jest niesamowite! Tyle tego jest! Kiedy my to wszystko wypakujemy!", "Jest i kołdra!". Pani Maria komentowała każdą rzecz, patrząc z niedowierzaniem, a zarazem z wielką wdzięcznością. "Ja myślałam, ze dostanę tylko parę płynów i po jednej z wymienionej potrzebnej żywności, a wy przynieśliście tyle pudeł! Jakim cudem!?" - mówiła. Mała Ania najbardziej ucieszyła się z lalek Barbie i od razu po rozpakowaniu zaczęła je przebierać w dołączone ciuszki, a gdy znalazła zegarek dla brata, od razu mu go podała. Mariusz zaniemówił. Pani Maria dziękowała z całego serca! W pewnych momentach brakowało jej słów.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

        Bardzo dziękuję! Za zaangażowanie, kreatywność i Wasze wielkie serca włożone w przygotowanie tej paczki! Rodzina była zaskoczona, wzruszona i pełna radości - reakcja ta jest największym dowodem na to, jak wspaniały prezent Państwo dla nich przygotowaliście. Dziękuję za współpracę, współtworzenie projektu - bycie częścią Drużyny Szlachetnej Paczki.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

"Darczyńcy to wspaniali ludzie, nie pomyślałabym, że są ludzie jeszcze o tak wielkim sercu. Dziękuję!"

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła