Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 20.06.2016r. w klasie 2c  odbył się konkurs recytatorski przebiegający pod hasłem „Julian Tuwim dzieciom”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich,  a także uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Podczas konkursu uczniowie zapoznali się z biografią Juliana Tuwima i jego twórczością. Laureatkom konkursu została Emilia Nocoń, II miejsce zajął Jakub Mryka, III miejsce przyznano Paulinie Szukała. Wyróżnieni zostali Martynka Opałka oraz  Jakub Kuster.
 
K. Szczepaniak
 
6
 
 
7

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła