Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

W krainie nietoperzy…

 

W czwartek 16-ego czerwca, korzystając z pięknej pogody, klasy piąte wybrały się na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Zobaczyliśmy między innymi zamek na Pieskowej Skale oraz słynną Maczugę Herkulesa. Podziwialiśmy malowniczą dolinę rzeki Prądnik i pod okiem naszego pana przewodnika odświeżaliśmy wiadomości z lekcji przyrody. Najwięcej wrażeń zrobiły na nas jaskinie – Ciemna oraz Nietoperzowa. Nie codziennie przecież można doświadczyć absolutnej ciemności, posłuchać odgłosów jaskini, poczuć na twarzy jaskiniowy deszcz lub stanąć oko w oko z mieszkańcami tych przedziwnych miejsc – nietoperzami i pająkami.

  1. Pilny

 

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła