Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Miło nam poinformować o wspaniałym osiągnięciu naszej uczennicy klasy 3A Matyldy Klasik, która zdobyła brązowy medal w III Otwartych Mistrzostwach świata Kong Sao. Mistrzostwa te odbyły się 25 października 2015r w Mikołowie i brały w nich udział reprezentacje z 12 krajów. Matylda swoją bardzo wysoka pozycje zdobyła w kategorii dziewcząt do 35kg.

Gratulujemy naszej brązowej medalistce bardzo wysokiej pozycji na skale światową. Pozostałym uczestnikom mistrzostw z naszej szkoły również serdecznie gratulujemy.

 

 

Podręczniki 2018-2019

DWA - Dziecięca Wszechnica Architektury - REKRUTACJA

Rekrutacja 2019-2020

Rekrutacja - Praca

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła