Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Dnia 9 grudnia 2013 r. odbył się w naszej szkole konkurs „W świecie baśni braci Grimm”.

Był on przeznaczony dla uczniów klas IV, V i VI. Trzyosobowe reprezentacje musiały zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami. Poza odpowiadaniem na pytania dotyczące treści baśni uczestnicy musieli odgadnąć dalszy ciąg zaprezentowanego fragmentu baśni, odgadnąć z jakiej baśni pochodzi zaprezentowany fragment, rozpoznać z jakiej baśni pochodzi dany rekwizyt (nie widząc go), oraz dopasować bohaterów do tytułów baśni w których się pojawiają. Ponadto drużyny musiały przygotować w formie pantomimy scenkę z wylosowanej przez siebie baśni a pozostali uczestnicy musieli odgadnąć skąd ona pochodzi. Krąg szkolny gdzie miały miejsce rozgrywki udekorowany był plakatami przedstawiającymi scenki i postacie z baśni braci Grimm. Za plakaty przygotowane przez poszczególne klasy drużyny również otrzymywały punkty. Rywalizacja była bardzo zacięta, a zwycięzcą okazała się ostatecznie klasa V, wyprzedzając klasę VI oraz klasy IV b i IV a.

Wszystkie cztery drużyny otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców nagrody książkowe.

Łukasz Cempura

 

Podręczniki 2017-2018

Rekrutacja 2018-2019

Integracja Paniówki

Dziennik elektroniczny

Profilaktyka uzależnień

Pomoc dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Platforma edukacyjna

Lepsza szkoła


Oenglish Ewenilna Borycka

Delikatesy Foxi